פורשה משיקה חנות פופ אפ בנמל תל אביב

winner

אודות DreamMotors

אני אוהב מכוניות אני אוהב עיצוב
– שמחברים בינהם ביחד
המכונית פורשה היא המנצחת

lion-porsche
porsche panamera

פורשה פנמרה

דגמי הפורשה פנמרה מלווים אותנו החל משנת 2009 והחברה הציגה לנו כבר...

פורשה 911

רכב יוקרה מהיר במיוחד שלא מוותר על טאצ' קטן של...
718-cayman-02

718 פורשה

דגמי הפורשה 718 מלווים אותנו כבר משנת 2004 ואין ספק שהם כאן בכדי...
פורשה קאיין

פורשה קאיין

רכבי הסדרה מככבים על כבישי ישראל החל משנת 2019 וההתלהבות מהם פשוט...
porsche-macan

פורשה מקאן

כל חובב רכבי יוקרה כבר מזמן יודע שאין שני לפורשה. מדובר בחברה...
porsche-taycan

פורשה טייקן

רגעי הספורט הטובים ביותר הם השניות לאחר שיא הרצים – כאשר הנשמה...
dakar-911

נפתחה בישראל חנות פופ-אפ מיוחדת של יבואנית פורשה, כחלק מחגיגות 75 שנים להקמת המותג. את החנות, שנפתחה בנמל תל אביב, מאכלסים מכוניות פורשה שונות מדגם 911.

porsche

בהחלט, יוזמה זו של פורשה מסמלת תופעה חדשה בנוגע להתפתחות שוק היבוא בישראל, ובוודאי של החברה שמפעילה באופן מקביל עם שותפים אחרים בתחום, וכן המהות הייחודית של פורשה עצמה. למעשה, מגוון זה של מכוניות פורשה מאפשר את ביטוי חלום פורשה, שימוש חדשני, וללא ספק – מרכז על המרכיבים הכי משמעותיים באופן החיים האידאלי.

 

פורשה

פורשה משיקה חנות פופ אפ בנמל תל אביב

החנות פופ-אפ מיוחדת, מציגה מגוון דגמים של מכוניות פורשה. אחד הדגמים הבלעדיים המוצגים הוא Porsche 911 Dakar, במבנה האירוע, הנמצא בנקודה מרכזית בנמל תל אביב, נמצאים כמה מקומות נגישים לקהל המבקרים. החנות הפופ-אפ תהיה זמינה שישה ימים בשבוע.

שעות הפתיחה של פורשה פופ אפ:

ימי ראשון- חמישי בין 09:00-18:00 וימי שישי בין 09:00-13:30.

הכניסה חופשית וללא עלות

יוסף יקותיאלי 4 נמל תל אביב

החלל הייחודי בחנות הפופ-אפ של פורשה מאפשר למבקרים להתאים את רכב החלומות שלהם לפי הצרכים המיוחדים שלהם. המבקרים יכולים ליצור קשר עם צוות המומחים מהיובאנית, שיכולים לסייע ולעזור בבחירת הרכב המתאים ביותר. מותג פורשה מחפש להיות דמות פעילה בתרבות המכוניות הספורטיבית העוסקת בהיובאנית לישראל. 75 שנה למותג הוא על המורשת המגלה את החוזק המתמיד שמאפיין את פורשה.

 

מוצרי לייף סטייל ואקסקלוסיביות

martini

מוצרי סגנון חיים וייחודיות בחנות הפופ-אפ של יבואנית פורשה בנמל תל אביב, מעריצי המותג יוכלו להנות ממגוון רחב של מוצרי סגנון חיים בלעדיים מאת Porsche Design. בחנות יוצגו מוצרים איכותיים ומיוחדים מסדרות מוגבלות של המותג הגרמני המוערך. מוצרי הסגנון חיים בחנות יכולים להתאים לאוכלוסיות שונות וליכולות רכישה שונות, החל מאופנה,לגו, תיקים ונעליים ומסתיימות בתכשיטים ושעונים.

porsche

אחת מהמאפיינים הבלעדיים של מוצרי המותג היא שימוש בחומרים מפוארים, כמו טקסטילים איכותיים . במוצרים מסוימים יימצאו תפרים ייחודיים וגוונים חזקים, להבטחת תוצאה ויזואלית מרשימה.

 

Porsche Design

מטרת החנות היא להקנות ללקוחות נגישות למותג  אפילו לרכוש מוצרים ממותגים של פורשה, כולל חולצות, תיקים, עטים, כובעים ועוד.

בנוסף למוצרי הלייף סטייל היוקרתיים, מבית Porsche Design יוצג בחנות גרסה מיוחדת למכונית הפורשה 911 Dakar. הרכב הזה בולט בעיקר בעיצובו הייחודי ובמהירותו הרבה.

Dakar 911

ייצרו ממנו רק 2,500 יחידות, דבר ההופך אותו למבוקש מיוחד עבור אוהבי המותג ואספני רכבים. המבקרים יוכלו להנות לקרוא על היכולות של הרכב ופרטי העיצוב האיכותי שבמכונית, ולא רק לעיין במוצרי הלייפ סטייל המוצעים בחנות.

Porsche Design

בסיכום, החנות הפופ-אפ של פורשה בתל אביב מציעה לקהל הרחב של האיזור חוויה אקסקלוסיבית של מוצרים ודגמים מיוחדים מבית המותג היוקרתי הנודע פורשה. החנות מגלה לגולשים מבט איכותי על השוק של מוצרי הלייף סטייל היוקרתיים ויכולת הרכב הפורשה האיכותיים.